Podpisová akce na podporu manželství – novinky

Milí přátelé,

posíláme aktuální novinky k naší petici  Na podporu manželství muže a ženy. První část petice s Vašimi podpisy jsme již odevzdali http://www.alipro.cz/novinky/ , tedy máme stanovené veřejné projednání spolu s našimi oponenty, kteří chtějí manželství takzvaně otevřít všem.

Oficiálně a srdečně Vás zveme, přijďte nás podpořit na veřejné slyšení do Poslanecké sněmovny v úterý 9.10. ve 14 hodin, Sněmovní 1, Praha 1.

Místnost má kapacitu 200 lidí, máme přislíbeno, že nám rezervují cca polovinu, prosím, přihlaste se svým jménem na mail: kancelar@alipro.cz , do Sněmovny je třeba přijít s velkým předstihem (nejméně půl hodiny, raději i více!), protože se prochází kontrolami, a s občanským průkazem.

Toto pozvání pošlete, prosím, všem, kdo by o to mohli mít zájem, jen moc prosíme, nenechte se při jednání vyprovokovat našimi oponenty, pokud dojde k diskusi, je důležité, aby z naší strany nevzniklo žádné podezření na nekultivovanost či zaujatost.

Petice samotná tímto nekončí, prosíme, pokračujte dál, dokud nebudeme mít více než 100 tisíc podpisů.

Děkujeme za Vaši obrovskou podporu a dary, prosíme, modlete se, ať vše dobře dopadne.

Se srdečným pozdravem Jana Jochová

Aliance pro rodinu

www.podporamanzelstvi.cz

https://www.facebook.com/alianceprorodinu/